-->

20. veebr 2018

EV100 sünnipäevanädal

Esmaspäev algas tagasivaatega ajalukku. Lastele käis ette lugemas ja nende küsimustele vastamas meie koolijuht Urmo.


Lapsed kuulasid vahvaid lugusid kapten Pitkast, Eesti iseseisvumisest, soomusrongidest, riikidest, Eesti sümbolitest kuni olümpiamängudeni välja.

Teisipäeval selgitati teenetemärgi ja medali erinevust. Kuna meil on nii toredad, loovad, asjalikud ja tublid lapsed, jagame ka omavahel väljateenitud medaleid.
Õpetaja Silva tutvustas medaleid ning avas salajase hääletuse.Pääsukese medal - see sobib lapsele, kes on kiire, sõbralik, hoolib teistest inimestest ning on kõigile hea kaaslane. Märksõnad: seltskond, lust, rõõm, rahutus.

Rukkilille medal - see laps on särav isiksus, sitke ja visa, kannatlik ning püsiv. Tegutseb vaikselt, kindlalt, kuid samas on tagasihoidlik ja isegi õrn. Märksõna: visadus, töökus, õrn.

Tammelehe medal - laps on tugev, seisab alati õigluse eest ja vajadusel kaitseb. Märksõnad: tugev, kaitsja, tasakaal.

Kolmjala medal - selle medali anname lapsele, kes on vallatu, liikuv, mängujuhi omadustega, loominguline, leidlik, nupukad, terane ja tohutu fantaasiaga. Kolmjala märk oma olemuselt on maagiline kaitsemärk, mis suudab eemale peletada kõik halva. Märksõnad: kratt, maagia.

Kaheksakanna medal - selle märgi omanik on suunanäitaja, teistele eeskujuks. Laps, kelle järgi võivad teised kõik julgelt minna. Kaheksakanna märk on õnnetäht ja Põhjanaela sümbol. Märksõnad: liider, suunanäitaja.

Õnnesõlme märk - see saab lapsele, kes on alati rõõmsameelne, hea suhtesepp, oskab tülisid lahendada, lepitaja. Tema naeratus teeb kõik õnnelikuks. Märksõnad: õnn, rahu, soojus.

Kolmapäeval võtsime ette koogi valmistamise. Mis pidu see ilma koogita on? :)Ja oligi käes selle nädala tähtsaim päev! Meeleolu oli pidulik ning tunne uhke. Eesti on ilus ja meile siin meeldib. Tantsisime, jagasime medalid välja, andsime tunnistused ning sõime kooki!


Kaheksakannad
Õnnesõlmed
Rukkililled
Kolmjalad

TammelehedPääsukesed


ILUSAT VAHEAEGA JA UHKET PIDUPÄEVA SOOVIB LÕUNATERA!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar